Dodaj ogłoszenie
Your search results

OmniOffice – biuro serwisowane i wirtualne, Marszałkowska 111


od 1.500 zł /msc

od 10 do 150 m2

Centrum biurowe OmniOffice zlokalizowane jest w nowoczesnym biurowcu przy ul. Marszałkowskiej 111. Oferujemy gotowe do pracy, przestronne biura z obsługą recepcyjną i asystencką, do dyspozycji najemców są też sale konferencyjne i pełna infrastruktura biurowa.

OmniOffice to nowe biuro serwisowane oraz biuro wirtualne, zlokalizowane w samym centrum Warszawy w nowoczesnym biurowcu klasy A, pod bardzo charakterystycznym, biznesowym adresem:

Marszałkowska 111
00-102 Warszawa

Tworząc OmniOffice kierowaliśmy się naszym wieloletnim doświadczeniem w obrocie powierzchniami biurowymi oraz w obsłudze przedsiębiorstw. Pozwoliło nam to na przygotowanie oferty przyjaznej z punktu widzenia naszych Klientów.

Nasze biuro serwisowane zapewnia możliwość wynajęcia komfortowych, wyposażonych gabinetów biurowych z obsługą sekretarską, możliwość wynajęcia salek konferencyjnych a także skorzystania z usług księgowych, podstawowych porad prawnych a także leasingu pracowników bez konieczności podpisywania jakichkolwiek dodatkowych umów.

Nasze biuro wirtualne poza adresem przy ul. Marszałkowskiej 111 oferuje pełną obsługę korespondencji, skanowanie poczty oraz – jako jedyne w Warszawie, możliwość wypożyczenia Klientowi telefonu stacjonarnego, działającego w połączeniu z naszą recepcją i z bezpłatnymi połączeniami wychodzącymi na polskie telefony stacjonarne i komórkowe.

Do dyspozycji Klientów oddajemy wyposażone, przeszklone sale konferencyjne z łączem WiFi, a dla tych z Państwa, którzy potrzebują miejsca do pracy od czasu do czasu, przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę hot desk.

Biuro OmniOffice jest zlokalizowane nowoczesnym biurowcu klasy A w samym sercu Warszawy, przy ul. Marszałkowskiej 111, przy skrzyżowaniu z ul. Królewską. Vis á vis znajduje się Park Saski. Powierzchnia została dostosowana do potrzeb małych i średnich firm. Poza wspólną recepcją i aneksem kawiarnianym, wydzieliliśmy dwie przeszklone sale konferencyjne i gabinety biurowe wyposażone w 2, 3, 4 lub 6 stanowisk pracy. W pobliżu mają siedziby takie firmy i instytucje jak: Société Genérale, White & Case, DeBenedetti, Majewski, Szcześniak, Ambasada Danii, eCard, mBank, EC Harris i wiele innych.

Lokalizacja zapewnia doskonały dostęp komunikacją miejską – przystanki linii tramwajowych i autobusowych znajdują się zaledwie kilkanaście metrów od wejścia do budynku. Stacja metra Świętokrzyska, łącząca I i II linię , znajduje się w zasięgu 5-minutowego spaceru.

Biura do wynajęcia bez prowizji. Skontaktuj się z nami : kontakt@biuranet.pl

 

Adres: Marszałkowska 111
Miasto:
Dzielnica:
State/County:
Kraj: Polska
Numer/Id: 1239
Cena: od 1.500 zł /msc
Dostępna powierzchnia: 150 m2
Minimalny moduł: 10 m2
Klasa: A
BMS
Kable światłowodowe
Klimatyzacja
Ochrona budynku
Okablowanie elektryczne
Okablowanie komputerowe
Podnoszone podłogi
Podwieszany sufit
Recepcja
Uchylne okna
Winda

Porównaj oferty

Zobacz podobne powierzchnie biurowe do wynajęcia

Centrum Biznesowe Tarasy

od 8 m2 do 120 m2
Centrum Biznesowe Tarasy położone jest w samym sercu Warszawy, pomiędzy Dworcem Centralnym oraz hotelem ...
Centrum Biznesowe Tarasy położone jest w samym sercu Warszawy, pomiędzy Dworcem Centralnym oraz hotelem HolidayInn . Obok znajduje się Pałac ...
od 3.000 zł /msc

Centrum Biznesowy Chmielna

od 12 m2 do 120 m2
1. Najnowsze centrum biznesowe z powierzchnią biurową oddaną do użytku w grudniu 2013. 2. ...
1. Najnowsze centrum biznesowe z powierzchnią biurową oddaną do użytku w grudniu 2013. 2. Możliwość aranżacji powierzchni według potrzeb klienta. ...
od 2.200 zł /msc
Istniejące

Wierzbowa Business Center

od 10 m2 do 150 m2
Budynek biurowy Wierzbowa 9/11 jest zabytkową, odrestaurowaną kamienicą z XIX wieku,  usytuowaną na Placu ...
Budynek biurowy Wierzbowa 9/11 jest zabytkową, odrestaurowaną kamienicą z XIX wieku,  usytuowaną na Placu Teatralnym. Centrum Biznesowe Wierzbowa zlokalizowane jest ...
od 2.100 zł /msc

kontakt@biuranet.pl

Kontakt

  • Zaawansowane wyszukiwanie

  • Szukasz powierzchni biurowej do wynajęcia (bez prowizji) ? Skontaktuj się z nami :