Dodaj ogłoszenie
Your search results

Regus Instant Offices – Poznań


od 24 zł (od osoby, za dzień)

od 7 do 800 m2
Istniejące

Poznańskie centrum Andersia, będące częścią kompleksu budynków o różnym przeznaczeniu w ramach Projektu Andersia Square, mieści się w widocznym z daleka, pięciopiętrowym biurowcu w znanej lokalizacji biznesowej w sercu tego ważnego węzła handlowego. Atutem dzielnicy finansowej jest jej położenie w pobliżu linii kolejowych i sieci drogowej, łatwość dojazdu z autostrady A2 i lokalnego lotniska Ławica, a przede wszystkim kompetencje zatrudnionego tutaj personelu. W podziemiach tego zlokalizowanego w pobliżu wszelkich udogodnień budynku znajduje się 150 miejsc parkingowych. Gości wita recepcja o nowoczesnym wystroju oraz wysokiej klasy przestrzenie do pracy. W Poznaniu (stolicy Wielkopolski) swoją siedzibę mają liczne korporacje międzynarodowe – banki oraz producenci żywności, pojazdów i leków – jak również polskie zakłady produkujące samochody i ciężarówki, oraz firmy zajmujące się dostawą energii. W mieście regularnie organizowane są także międzynarodowe targi handlowe.

Firma Regus jest światowym dostawcą rozwiązań w zakresie przestrzeni do pracy.

Sieć jej placówek, obejmująca 2000 centrów biznesowych w 104 krajach, zapewnia dogodnie zlokalizowaną powierzchnię biurową wysokiej jakości, wyposażoną we wszystkie niezbędne sprzęty – dostępną na chwilę lub na dłużej. Takie organizacje, jak Google, Toshiba i GlaxoSmithKline, wybrały firmę Regus, aby móc korzystać z elastycznych form pracy i odnieść jeszcze większy sukces.

Kluczem do elastycznej pracy jest wygoda, dlatego firma Regus dopasowuje się do potrzeb 2 miliona klientów i otwiera swoje placówki wszędzie tam, gdzie jej partnerzy chcą pracować – w centrach miast, dzielnicach podmiejskich, centrach handlowych, punktach sprzedaży detalicznej, na dworcach kolejowych, stacjach usług przy autostradach, a nawet w ośrodkach kulturalnych.

Firma Regus rozpoczęła działalność w 1989 roku w Brukseli, obecnie ma siedzibę w Luksemburgu i jest notowana na londyńskiej giełdzie.

Odkryj zalety wspólpracy z Regus:

– Umeblowane biura gotowe do użytku od zaraz Elastyczne warunki umowy
– Brak początkowych nakładów inwestycyjnych
– Proste, jednostronicowe umowy
– Prestiżowe lokalizacje biznesowe

Biura do wynajęcia bez prowizji. Skontaktuj się z nami : kontakt@biuranet.pl

Adres: Plac Andersa 7
Miasto:
State/County:
Kod pocztowy: 61-894
Kraj: Polska
Numer/Id: 163
Cena: od 24 zł (od osoby, za dzień)
Dostępna powierzchnia: 800 m2
Minimalny moduł: 7 m2
Rooms: 10
Stan Budynku: Nowy
Klasa: A
BMS
Klimatyzacja
Ochrona budynku
Okablowanie elektryczne
Okablowanie komputerowe
Okablowanie telefoniczne
Podwieszany sufit
Recepcja
Winda

Porównaj oferty

Zobacz podobne powierzchnie biurowe do wynajęcia

Istniejące

Młyńska12 – najwyższy standard powierzchni b...

od 10 m2 do 10 m2
Młyńska12 to zabytkowa kamienica, która została odrestaurowana wg najwyższych standardów architektonicznych oraz technologicznych. 4600 ...
Młyńska12 to zabytkowa kamienica, która została odrestaurowana wg najwyższych standardów architektonicznych oraz technologicznych. 4600 m2 powierzchni biurowych, wzbogaconych jest tutaj ...
od 65 zł m2
Istniejące

Nowoczesne biura od 30 m2

od 30 m2 do 3.200 m2
TRWA PROMOCJA – TERAZ 0 ZŁ PRZEZ 3 MIESIĄCE NAJMU! Do wynajęcia biura o ...
TRWA PROMOCJA – TERAZ 0 ZŁ PRZEZ 3 MIESIĄCE NAJMU! Do wynajęcia biura o powierzchni od 30 m2 do 400m2 ...
od 41 zł /m2

kontakt@biuranet.pl

Kontakt

  • Zaawansowane wyszukiwanie

  • Szukasz powierzchni biurowej do wynajęcia (bez prowizji) ? Skontaktuj się z nami :