Dodaj ogłoszenie
Your search results

Regus Sheraton Plaza


od 1.500 zł /msc

od 7 do 150 m2
Istniejące

Biura zlokalizowane są w hotelu Sheraton , przy Placu Trzech Krzyży, w niewielkiej odległości znajduje się Park Marszałka Rydza-Śmigłego, ul. Nowy Świat przy której znaleźć można wybór restauracji, sklepów.

Ze względu na łatwy dojazd do centrum miasta powierzchnia biurowa w Sheraton Plaza w Warszawie, jest bardzo atrakcyjna. Budynek jest częścią ekskluzywnego kompleksu hotelowego Sheraton Plaza. Jest on otoczony przez instytucje rządowe i finansowe, takie jak Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, która jest największą giełdą finansową w regionie. W centrum miasta działa wiele firm usługowych, a miasto jest również magnesem dla młodych i obiecujących spółek — liczba małych i średnich firm stale rośnie dzięki aktywnej zachęcie i wsparciu od miasta. W sumie w Warszawie i okolicach działa ponad pół miliona firm.

Stolica Polski skupia największą w kraju liczbę przedsiębiorstw z branży elektronicznej i zaawansowanych technologii oraz dynamicznie rozwijającego się przemysłu spożywczego. Pomimo że w mieście szybko rozwija się sektor usług, działa tutaj również przemysł tradycyjny, w tym huta stali i fabryka ciągników rolniczych.

Kluczem do elastycznej pracy jest wygoda, dlatego firma Regus dopasowuje się do potrzeb 2 miliona klientów i otwiera swoje placówki wszędzie tam, gdzie jej partnerzy chcą pracować – w centrach miast, dzielnicach podmiejskich, centrach handlowych, punktach sprzedaży detalicznej, na dworcach kolejowych, stacjach usług przy autostradach, a nawet w ośrodkach kulturalnych.

Firma Regus rozpoczęła działalność w 1989 roku w Brukseli, obecnie ma siedzibę w Luksemburgu i jest notowana na londyńskiej giełdzie.

Biura do wynajęcia bez prowizji. Skontaktuj się z nami : kontakt@biuranet.pl

 

Adres: Plac Trzech Krzyży
Miasto:
Dzielnica:
State/County:
Kod pocztowy: 00-493
Kraj: Polska
Numer/Id: 509
Cena: od 1.500 zł /msc
Dostępna powierzchnia: 150 m2
Minimalny moduł: 7 m2
Stan Budynku: Nowy
Klasa: A
Całkowita Pow. Budynku: 943
BMS
Czujniki dymu
Klimatyzacja
Ochrona budynku
Okablowanie komputerowe
Podwieszany sufit
Podział powierzchni ściankami
Recepcja
Winda

Porównaj oferty

Zobacz podobne powierzchnie biurowe do wynajęcia

Centrum Biznesowe Tarasy

od 8 m2 do 120 m2
Centrum Biznesowe Tarasy położone jest w samym sercu Warszawy, pomiędzy Dworcem Centralnym oraz hotelem ...
Centrum Biznesowe Tarasy położone jest w samym sercu Warszawy, pomiędzy Dworcem Centralnym oraz hotelem HolidayInn . Obok znajduje się Pałac ...
od 3.000 zł /msc

Centrum Biznesowy Chmielna

od 12 m2 do 120 m2
1. Najnowsze centrum biznesowe z powierzchnią biurową oddaną do użytku w grudniu 2013. 2. ...
1. Najnowsze centrum biznesowe z powierzchnią biurową oddaną do użytku w grudniu 2013. 2. Możliwość aranżacji powierzchni według potrzeb klienta. ...
od 2.200 zł /msc
Istniejące

Wierzbowa Business Center

od 10 m2 do 150 m2
Budynek biurowy Wierzbowa 9/11 jest zabytkową, odrestaurowaną kamienicą z XIX wieku,  usytuowaną na Placu ...
Budynek biurowy Wierzbowa 9/11 jest zabytkową, odrestaurowaną kamienicą z XIX wieku,  usytuowaną na Placu Teatralnym. Centrum Biznesowe Wierzbowa zlokalizowane jest ...
od 2.100 zł /msc

kontakt@biuranet.pl

Kontakt

  • Zaawansowane wyszukiwanie

  • Szukasz powierzchni biurowej do wynajęcia (bez prowizji) ? Skontaktuj się z nami :