Dodaj ogłoszenie
Your search results

SmartOffice biuro serwisowane Katowice Silesia Star


od 650 zł msc

od 10 do 900 m2
Uniwersytecka 20, ,
dodaj do aktówki
1144
Istniejące

YOU RUN BUSINESS WE RUN OFFICE
Aglomeracja śląska to jeden z najszybciej rozwijających się ośrodków biznesowych w Polsce, z doskonałą infrastrukturą transportową, oraz ogromnym potencjałem kadrowym.
Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom oferujemy biura serwisowane w prestiżowym biurowcu Silesia Star, zaprojektowanym przez pracownię Kuryłowicz & Associates, zlokalizowanym w ścisłym centrum Katowic przy Uniwersytecie Śląskim.

SmartOffice to nowoczesna formuła najmu powierzchni biurowej – niezależnych modułów 1-6 osobowych lub open space. Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę biurową oraz szeroki zakres usług dodatkowych.

W ramach miesięcznego kosztu wynajmu oferujemy: umeblowane biura (biurka, krzesła obrotowe, zamykane szafy na dokumenty), Internet, ekspozycję logo firmy, dostęp do sal konferencyjnych, dostęp do wyposażonych aneksów kuchennych, obsługę i zarządzanie połączeniami telefonicznymi, obsługę poczty wychodzącej i przychodzącej, elektroniczny dostęp do biura, wsparcie administracyjne i sekretarskie (kserowanie, drukowanie, skanowanie, odbieranie faksów), obsługę gości, codzienne sprzątanie biura, indywidualnie sterowaną klimatyzację, media: woda i energia elektryczna, dostęp do powierzchni 24/7, ochronę obiektu 24/7.

Przestrzeń na 4 piętrze biurowca Silesia Star przy ul. Uniwersyteckiej 20 to najlepsze miejsce do prowadzenia i rozwijania biznesu. Najwyższy standard wykończenia, przestronne moduły biurowe, sale konferencyjne, miejsca parkingowe, rozbudowana infrastruktura i doskonałe usytuowanie, to tylko niektóre z zalet tego miejsca.

Adres: Uniwersytecka 20
Miasto:
State/County:
Kod pocztowy: 40-007
Kraj: Polska
Numer/Id: 1384
Cena: od 650 zł msc
Dostępna powierzchnia: 900 m2
Minimalny moduł: 10 m2
Dostępność: 2018-04-18
Klasa: A+
Liczba Miejsc Parkingowych: dostępny parking podziemny dla najemców i parking naziemny dla gości
BMS
Czujniki dymu
Kable światłowodowe
Klimatyzacja
Kontrola dostępu do budynku
Ochrona budynku
Okablowanie elektryczne
Okablowanie komputerowe
Okablowanie telefoniczne
Podnoszone podłogi
Podwieszany sufit
Podział powierzchni ściankami
Recepcja
Uchylne okna
Winda
Wykładzina

Patrycja Borowicz

+48 501284966
patrycja.borowicz@smartoffice.eu.com

Kontakt