Dodaj ogłoszenie
Your search results

SmartOffice biuro serwisowane Wrocław RETRO Office House


od 650 zł msc

od 10 do 1000 m2
Piłsudskiego 67, ,
dodaj do aktówki
541
Istniejące

YOU RUN BUSINESS WE RUN OFFICE
Aglomeracja wrocławska to jeden z najszybciej rozwijających się ośrodków biznesowych w Polsce, z doskonałą infrastrukturą transportową oraz ogromnym potencjałem kadrowym.
Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom oferujemy biura serwisowane w prestiżowym biurowcu Retro Office House, zaprojektowanym przez pracownię Kuryłowicz & Associates, zlokalizowanym na wrocławskim Starym Mieście, 10 minut pieszo od ścisłego centrum miasta (Rynek – Ratusz) i 5 minut pieszo od dworca kolejowego Wrocław Główny.

SmartOffice to nowoczesna formuła najmu powierzchni biurowej – niezależnych modułów 1-6 osobowych lub open space. Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę biurową oraz szeroki zakres usług dodatkowych.

W ramach miesięcznego kosztu wynajmu oferujemy: umeblowane biura (biurka, krzesła obrotowe, zamykane szafy na dokumenty), Internet, ekspozycję logo firmy, dostęp do sal konferencyjnych, dostęp do wyposażonych aneksów kuchennych, obsługę i zarządzanie połączeniami telefonicznymi, obsługę poczty wychodzącej i przychodzącej, elektroniczny dostęp do biura, wsparcie administracyjne i sekretarskie (kserowanie, drukowanie, skanowanie, odbieranie faksów), obsługę gości, codzienne sprzątanie biura, indywidualnie sterowaną klimatyzację, media: woda i energia elektryczna, dostęp do powierzchni 24/7, ochronę obiektu 24/7.

Przestrzeń na 3 piętrze biurowca Retro Office House przy ul. Piłsudskiego 67 to najlepsze miejsce do prowadzenia i rozwijania biznesu. Najwyższy standard wykończenia, przestronne moduły biurowe, sale konferencyjne, miejsca parkingowe, rozbudowana infrastruktura i doskonałe usytuowanie, to tylko niektóre z zalet tego miejsca.

Adres: Piłsudskiego 67
Miasto:
State/County:
Kod pocztowy: 50-019
Kraj: Polska
Numer/Id: 1570
Cena: od 650 zł msc
Dostępna powierzchnia: 1.000 m2
Minimalny moduł: 10 m2
Dostępność: 2018-05-01
Klasa: A+
Liczba Miejsc Parkingowych: dostępny parking podziemny dla najemców
BMS
Czujniki dymu
Kable światłowodowe
Klimatyzacja
Kontrola dostępu do budynku
Ochrona budynku
Okablowanie elektryczne
Okablowanie komputerowe
Okablowanie telefoniczne
Podnoszone podłogi
Podwieszany sufit
Podział powierzchni ściankami
Recepcja
Uchylne okna
Winda
Wykładzina

Porównaj oferty

Zobacz podobne powierzchnie biurowe do wynajęcia

Istniejące

Regus Instant Offices Wroclaw

od 7 m2 do 300 m2
Centrum biznesowe Elżbiety 4 zajmuje pierwsze, drugie i trzecie piętro pięciokondygnacyjnego budynku w historycznym ...
Centrum biznesowe Elżbiety 4 zajmuje pierwsze, drugie i trzecie piętro pięciokondygnacyjnego budynku w historycznym mieście Wrocławiu, położonym w samym sercu ...
od 28 zł (od osoby, za dzień)

Patrycja Borowicz

+48 501284966
patrycja.borowicz@smartoffice.eu.com

Kontakt