Dodaj ogłoszenie
Your search results

Horizon przyciąga, najemcy doceniają

Publikacja : Biuradowynajecia.com data : 04/07/2017
| 0

Do grona najemców biurowca Horizon Plaza w Warszawie dołączył niedawno Sandvik Polska, zaś Cofidis przedłużyła umowę najmu dotychczasowego biura. Knight Frank reprezentował w obu transakcjach właściciela nieruchomości, Union Investment.

Sandvik Polska to spółka należąca do koncernu reprezentującego nowoczesne technologie
i zagadnienia związane z narzędziami skrawającymi, stalami specjalnymi oraz narzędziami dla górnictwa i inżynierii lądowej. Firma reprezentowana jest w ponad 130 krajach świata.
W zlokalizowanym na warszawskim Mokotowie Horizon Plaza, biuro spółki zajęło powierzchnię 1 000 m kw.

Z kolei Cofidis, spółka należąca do francuskiej grupy finansowej Cofidis Participations, zdecydowała się pozostać w dotychczasowej lokalizacji, z biurem o metrażu bliskim 400 m kw. Firma, obecna w 9 krajach europejskich, w Polsce specjalizuje się w finansowaniu zakupu pojazdów poprzez sieć partnerów handlowych.

Fakt podpisania nowej umowy najmu przez Sandvik Polska, a także przedłużenia najmu biura przez Cofidis, świadczą o wciąż mocnej pozycji Horizon Plaza. To kolejne firmy, które dostrzegły jego potencjał oraz doceniły wysoki standard i liczne udogodnienia, zarówno w budynku, jak i w bezpośrednim jego sąsiedztwie. Cieszy nas fakt, iż najemcy wiążą swoje biznesowe plany właśnie z tą lokalizacją i wybierają Horizon Plaza. orHoHhAWODHASIODFH” – komentuje Maciej Skubiszewski, Leasing Manager w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych w Knight Frank.

Horizon Plaza, położony przy Domaniewskiej 39a, składa się z dwóch budynków zróżnicowanych pod względem wysokości i kształtu, połączonych w jeden kompleks biurowy i oferuje na wynajem nowoczesne powierzchnie, wykończone w najwyższym standardzie. W obiekcie znajdują się parkingi dla rowerów oraz prysznice dla rowerzystów, natomiast pod całym kompleksem mieści się dwukondygnacyjny garaż podziemny. Horizon Plaza dysponuje również ciekawą ofertą usługową, na którą składają się: klinika medycyny estetycznej oraz fryzjer męski, towarzyszące innym udogodnieniom jak: kantyna, kawiarnia, sklepiki spożywcze i bankomat. Ponadto w bliskim sąsiedztwie kompleksu znajdują się liczne obiekty użyteczności publicznej, między innymi: szkoły wyższe, kluby sportowe, a także centra handlowe oraz restauracje i hotele.

Skomentuj